كمك حافظه حقوق جزاي عمومي

قیمت: ۶۰۰۰۰تومان | قیمت سایت: ۶۰۰۰۰ تومان

تخفیف: ۰ درصد

کمک حافظه حقوق جزای عمومی


ناشر:
دوراندیشان

دسته بندی:
قطع و نوع جلد: وزيري - شوميز
تعداد صفحات :۳۰۴

سال چاپ:۱۳۹۸ - چاپ۳۳

کلمات کلیدی: جزاي عمومي
شادي عظيم زاده
كمك حافظه
دورانديشان
كمك حافظه حقوق جزاي عمومي
كتاب كمك حافظه حقوق جزاي عمومي
كمك حافظه جزا عمومي عظيم زاده
جزاي عمومي عظيم زاده
درس جزا عمومي عظيم زاده
       توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید
توضیحات
کتاب
کتاب کمک حافظه حقوق جزای عمومی که اینک در اختیار دانشجویان و علاقه مندان حقوق کیفری قرار گرفته است، ماحصل تلاشی است طولانی که به منظور تسهیل و تسریع مطالعه حقوق جزای عمومی و تحقق یادگیری ای دقیق، جامع و کامل برای دانشجویان حقوق که به ویژه در صدد آمادگی آزمون های تخصصی وکالت و آزمونهای تحصیلات تکمیلی در رشتۀ حقوق و جزا و جرم شناسی می باشند، گردآوری شده است. کمک حافظه حقوق جزای عمومی توسط دکتر شادی عظیم زاده نگارش گردیده است و از سوی انتشارات دوراندیشان منتشر شده است.

دربارۀ کتاب حقوق جزای عمومی
این مجموعه مطابق با الگوی خاص یادگیری ابداعی در موسسه دوراندیشان تنظیم شده است. این مجموعه در شش فصل مطابق با سرفصل های مصوب وزارت علوم در درس حقوق جزای عمومی 1، 2 و 3 که دانشجویان طی سه نیم سال تحصیلی و مجموعا در هفت واحد درسی آن را مطالعه می نمایند، گردآوری شده است، بی آنکه مبحثی واجد اهمیت از این سه درس، مورد غفلت قرار گرفته باشد.

ویژگی های کتاب کمک حافظه حقوق جزای عمومی
در ابتدای هر مبحث کلیه مواد قانونی مربوط به مباحث از قوانین مختلف گردآوری شده اند تا خواننده از مراجعه به قوانین متنوع و گاه پراکنده جزایی فارغ شده و پیش از ورود به هر مبحث با مطالعه مواد قانونی و آمادگی ذهنی بیشتر، به مطالعه و یادگیری بپردازد.

آموزش مطالب در قالب نمودارها و الگوهای تصویری توام با بیان نکات برجسته توضیحی و یا بیان آرای وحدت رویه و نظریه های مشورتی مربوط ارائه شده است.

در هر مبحث نکاتی برگرفته از پرسشهای مربوط به آزمونهای ارشد، وکالت، قضاوت و سردفتری از سالهای اخیر درج شده اند تا توجه خواننده را به نکات حائز اهمیت مطروحه در آزمونها جلب نمایند.

کتاب حقوق جزای عمومی شادی عظیم زاده نه تنها با هدف ارائۀ منبعی کمک آموزشی جهت تسهیل یادگیری دانشجویان و تسریع سپردن نکات به حافظه فراهم شده است بلکه به دلیل برخورداری از ویژگی های برشمرده شده می تواند به مثابه اثری مناسب جهت تدریس در دانشکده های حقوق همکاران محترم را یاری رسانده و از طریق دانشجویان حقوقی نیز در طی دوره های تحصیلی مورد استفاده قرار گیرد.
کتابهای
مرتبط
ناشر:آریاداد
قیمت کتاب:۱۲۰۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۱۰۸۰۰۰تومان
ناشر:چتردانش
قیمت کتاب:۱۶۵۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۱۴۸۵۰۰تومان
ناشر:مشاهیر دادآفرین
قیمت کتاب:۸۵۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۸۵۰۰۰تومان
ناشر:مکتوب آخر
قیمت کتاب:۵۰۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۵۰۰۰۰تومان
Scroll