كمك حافظه حقوق تجارت در نظم تطبيقي

قیمت: ۷۰۰۰۰تومان | قیمت سایت: ۷۰۰۰۰ تومان

تخفیف: ۰ درصد

کمک حافظه حقوق تجارت در نظم تطبیقی

پدیدآوران:
دکتر علی فلاح

ناشر:
دوراندیشان

دسته بندی:
قطع و نوع جلد: وزيري - شوميز
تعداد صفحات :۴۶۸

سال چاپ:۱۳۹۸ - چاپ۳۲

کلمات کلیدی: دورانديشان
تجارت
كمكم حافظه
علي فلاح
       توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید
توضیحات
کتاب
حقوق تجارت یکی از دروس مهّم درآزمونهای حقوقی می باشد، این درس همواره برای اکثر دانشجویان و داوطلب آزمون های حقوقی به عنوان درسی سخت محسوب می شود، لکن این کتاب مطالب را بصورت تطبیقی و به گونه ایی آموزش داده این درس به نقطه ی قوت دانشجویان و داوطلبان آزمون های حقوقی مبدل گردیده است.

نگارش این کتاب و سبک تطبیقی آموزش آن مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته و توفیق رسیدن به چاپ سی ام مؤید اعتماد خوانندگان به این اثر می باشد.

کتاب کمک حافظه حقوق تجارت این امکان را به شما می دهد که کلیه مباحث حقوق تجارت را در یک جلد و به صورت تطبیقی با هم مطالعه و به آسانی بیاموزید.

ویژگی های این کتاب:

مهم ترین ویژگی این کتاب که آن را از سایر کتابهای حقوق تجارت متمایز می نماید، شیوه بیان مطالب به صورت تطبیقی است که علاوه بر دانشجویان و داوطلبان آزمونهای حقوقی مورد توجه اساتید و مدرسین نیز واقع شده است.
در جای جای این کتاب، علاوه بر تطبیق موضوعات و مواد قانونی، قوانین خاص نیز با یکدیگر تطبیق داده شده اند و ارتباط آنها با قوانین عام نیز بیان گردیده که این امر به یادگیری مفهومی کمک بسزایی می کند.
مطالعه این کتاب موجب می گردد که فرد، ذهنی منسجم از مطالب حقوقی تجارت را در کنار هم داشته و ضمن مرور مطالب به صورت ماهوی و تطبیقی، مفاهیم تجارت را به آسانی یاد گرفته و بی نیاز از منبع دیگری در این درس شود.
کتابهای
مرتبط
ناشر:ارشد
قیمت کتاب:۶۵۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۶۵۰۰۰تومان
ناشر:مکتوب آخر
قیمت کتاب:۵۰۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۵۰۰۰۰تومان
ناشر:ارشد
قیمت کتاب:۳۶۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۳۶۰۰۰تومان
ناشر:چتردانش
قیمت کتاب:۱۹۰۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۱۷۱۰۰۰تومان
Scroll