مجموعه پرسش هاي چهار گزينه اي قوانين خاص(حقوقي)

قیمت: ۱۲۰۰۰۰تومان | قیمت سایت: ۱۲۰۰۰۰ تومان

تخفیف: ۰ درصد

مجموعه پرسش های چهار گزینه ای قوانین خاص(حقوقی)


ناشر:
دوراندیشان

دسته بندی:
قطع و نوع جلد: وزيري - شوميز
تعداد صفحات :۶۸۸

سال چاپ:۱۳۹۸ - چاپ۳

کلمات کلیدی: دكتر مهدي فلاح خاريكي
قوانين خاص
حقوقي
تست قوانين خاص
مجموعه پرسش هاي قوانين خاص حقوقي
       توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید
توضیحات
کتاب
طی یکدهۀ اخیر، اهمیت قوانین خاص در آزمونهای حقوقی بسیار پر رنگ تر از گذشته شده است؛ به طوری که هر ساله به تعداد این گونه سؤالات در آزمونهای مختلف حقوقی افزوده می شود.

یکی از مشکلات عدیدۀ داوطلبان در اینگونه قوانین، عدم تشخیص صحیح قوانین خاص مهّم و کاربردی از قوانین خاص غیرکاربردی است، که این امر منجر به سردرگمی آنها شده و موجب می گردد که فرد نتواند از پس این سؤالات برآید.

مشکل دیگر نیز نحوۀ مطالعۀ قوانین خاص می باشد. بعضاً دیده شده که فرد به علّت عدم شناخت قوانین خاص مهم تر و عدم مطالعۀ آنها درصد بسیار زیادی را در آزمونها از دست می دهد. وجود این مشکلات و مسائلی از این قبیل سبب می شود که بسیاری از داوطلبان در مطالعۀ قوانین مزبور دچار ابهام و سردرگمی شوند و قسمت سؤالات مربوط به قوانین خاص را سفید بگذراند.

کتابی که پیش روی شماست، مجموعه ای است کامل از قوانین خاص حقوقی که شامل دروس مدنی، آیین دادرسی مدنی و تجارت می باشد و در این رابطه پاسخگوی نیاز داوطلبان حقوقی است.

تلاش مؤلف در این کتاب بر این بوده که نسبت به مواد مهّم و سؤال خیزی که احتمال طرح آن در آزمونهای حقوقی بیشتر است، تست تألیفی طراحی نموده و نسبت به هر سؤال، پاسخ نامۀ تشریحی ارائه نماید، که این امر خود می تواند یادگیری داوطلب را صد چندان نماید.


جمع آوری قوانین خاص مهّم حقوقی در یک کتاب و به دنبال آن طراحی تستهای تألیفی از مواد مهّم آنها و همچنین گردآوری تستهای منتخب در آزمونهای مختلف به فراخور هر قانون یکی از ویژگی های مهّم این کتاب محسوب می گردد.
پاسخهای تشریحی هر سؤال و نکات آنها به مثابۀ یک جزوۀ آموزشی می تواند در خواندن قوانین خاص برای داوطلب سودمند باشند و او را با نکات مفهومی(ماهوی) قوانین خاص حقوقی آشنا نماید.
این کتاب با گردآوری آخرین و مهم ترین و کاربردی ترین قوانین خاص حقوقی و تستهای مربوط به آنها موجب می گردد تا مخاطب حقوقی، به صورت هدفمند در مسیر مطالعۀ آن قدم بردارد.
کتابهای
مرتبط
ناشر:آریاداد
قیمت کتاب:۱۳۰۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۱۱۷۰۰۰تومان
ناشر:آریاداد
قیمت کتاب:۹۰۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۸۱۰۰۰تومان
ناشر:میزان
قیمت کتاب:۱۳۰۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۱۳۰۰۰۰تومان
ناشر:مشاهیر دادآفرین
قیمت کتاب:۸۵۰۰۰تومان
قیمت آپادانابوک:۸۵۰۰۰تومان
Scroll